Sirijos pabėgėliai

Esminiai veiklos rodikliai

Įvykiai susiję su tema

Pagrindiniai argumentai

pliusai
minusai

Įvykiai ir nuomonės

Spauskite , jei pritariate sprendimui ar nuomonei, spauskite , jei prieštaraujate.

Būtų labai gražu, jei jis prisiimtų asmeninę atsakomybę, jeigu kuriam nors kunigui kaip Prancūzijoje bus perpjauta gerklė. Ar panašūs dalykai, tegul atsimerkia, pasižiūri, kas darosi aplinkinėse valstybėse ir tas labai artėja prie Lietuvos.

terorizmo grėsmė

 
0
 

Prieš atvežant į Lietuvą tie asmenys yra tikrai kruopščiai patikrinami, per visus įmanomus registrus, duomenų bazes, tarptautinius, nacionalinius, galimas sąsajas su islamo valstybe taip kad yra padaroma viskas, kad mes tokių problemų neturėtume ir vėlgi svarbu kaip mes su šiais žmonėmis dirbame Lietuvoje. Taip, aš galiu tikrai garantuoti, kad mes padarome viską, kad atsivežtume jau tikrai patikrintus žmones, kurie neturi sąsajų su kažkokiais tai teroristiniais tinklais ar dar kitom grupuotėm.

terorizmo grėsmė

 
0
 

Šiandien radikalių musulmonų taikinys Belgija ir Prancūzija. Po kiek laiko juo taps ir Vokietija, Lenkija, Lietuva? Kas prisiims atsakomybę, kai bus priimta dar daugiau pabėgėlių su infiltruotais teroristais ir jų laimei, netoliaregiškų politikų sprendimais išmėtytais po visą ES? Kiek turėsime laukti daugiau nelaimių? Kas garantuos, kad po 10-20 ar dar daugiau metų su būsima imigrantų ir pabėgėlių karta irgi neturėsime rūpesčių?

terorizmo grėsmė

 
0
 

Galų gale, jau seniai įrodyta, kad daugelis karo pabėgėliais save norinčių vadinti yra paprasčiausi ekonominiai migrantai, ieškantys didelių pašalpų ar geresnių atlyginimų.

ekonominiai migrantai

 
0
 

Neduok Dieve, jei mums reikėtų pagalbos – ar politinės, ar gynybinės, kilus grėsmei mūsų valstybės teritoriniam vientisumui ar saugumui, sulaukus žmonių antplūdžio iš Rytų, mes tikėtumės jų paramos. Todėl solidarumas yra abipusis. Turime galvoti ne tik kaip naudos, finansinės paramos gavėjai, bet ir kaip solidari, patikima, brandi ES bei NATO narė.

pabėgėliais galime tapti ir mes

 
0