Astravo atominė elektrinė

Esminiai veiklos rodikliai

Įvykiai susiję su tema

Pagrindiniai argumentai

pliusai
minusai

Įvykiai ir nuomonės

Spauskite , jei pritariate sprendimui ar nuomonei, spauskite , jei prieštaraujate.

Derybomis spręsime klausimą dėl Astravo atominės elektrinės statybų sustabdymo.

grėsmė lietuvos saugumui

 
0
 

Dabar, ES panaikinus sankcijas, pats laikas atviroms deryboms su A. Lukašenka. Tą privalo pradėti daryti D. Grybauskaitė, daug aktyviau įtraukdama ir kitų ES šalių lyderius, diplomatinė tarnyba turėtų savo kanalais formuoti Vakarų Europos politinę opiniją apie Astravą ir nuolatos įtraukinėti šį klausimą į ES darbotvarkes.

reikia derėtis su baltarusija

 
0
 

Aš manau, kad tas incidentas rimtas, kadangi bet kuriuo atveju negalima su branduoliniais įrenginiais taip elgtis, negalima jų mėtyti, trankyt ir jis turi būti nuodugniai patikrintas, kadangi jis nėra tuščias - jame ir viduje yra visokių dalykų. Jis tikrai turi būti ištirtas nuodugniai ir kadangi prie pat mūsų yra, mes turime pareikalauti, kad jie pateiktų ne tik baltarusių, bet ir gamintojo.

nesaugu

 
0
 

Tik iš žiniasklaidos žinau, kad kažkas įvyko. Aišku, jeigu pasitvirtintų, kad reaktorius krito, tai būtų be galo rimta informacija. Reaktoriaus konstrukcijos pažeidimai nėra pataisomi vietoje, tai tikėtina, kad jį reikėtų grąžinti gamintojui ir jį vėl išrinkti. Čia yra kolosali problema, bet reikia, kad tai pasitvirtintų.

 
0
 

Aš labai tikiu, kad tarptautinės organizacijos kuo greičiau reaguos į šituos dalykus, nes pagal tarptautines taisykles, pagal Tatenos taisykles bet koks incidentas statybos metu turi būti praneštas Tatenai, dėl to, kad tai gali paveikti kokybę darbo ateityje, tai iš baltarusių mes pasigendame to skaidrumo.

skaidrumo stoka

 
0
 

Ji nori taip pastatyti elektrinę, kad jei kam ateis kvailystė į galvą, tai bus galima, atsiprašau, nuplauti nuo žemės paviršiaus ir Lietuvą. Ir tam reikia priešintis.

grėsmė lietuvos saugumui

 
0