Naujasis darbo kodeksas

Esminiai veiklos rodikliai

Įvykiai susiję su tema

Pagrindiniai argumentai

pliusai
minusai

Įvykiai ir nuomonės

Spauskite , jei pritariate sprendimui ar nuomonei, spauskite , jei prieštaraujate.

Man atrodo, daugelis tų, kurie čia šiandien priėmė DK, jo akyse akyse nematė ir neskaitė. Tos pataisos buvo pateikiamos įvairių suinteresuotų pusių, bet niekas nepasivargino net pasigilinti, ką jie čia teikia.

naudinga suinteresuotoms pusėms

 
-1
 

Žmonės nuo to priimto DK laisviau negyvens jis tikrai padidins emigraciją, nes žmonės bus mažiau apginti. Čia dėl to niekas neabejoja.

padidins emigraciją

 
0
 

Įvedėme naujas normas, pagal kurias darbdavys gali pats savo noru atleisti darbuotoją be jokio preteksto, tiesiog išmoka išeitinę. Anksčiau dar reikėjo atsiklaust, o dabar nereikia ir atsiklausti – paėmė ir atleido, jeigu nepatiko akys ar rankos.

blogesnės sąlygos darbuotojams

 
0
 

Yra įvestos tos vadinamosios „nulinės“ arba laukimo sutartys, kai tu nesi bedarbis, bet uždarbio negauni, nes dirbi tik tada, kai tave pašaukia, o pašaukia neaišku kada ir gausi atsitiktinį uždarbį, bet negausi nei socialinės paramos, nei socialinio draudimo.

blogesnės sąlygos darbuotojams

 
0
 

Visada, nuo pat pradžių valstybės tarnautojams buvo sudarytos geresnės, išskirtinės sąlygos, priimtas atskiras įstatymas. Buvo idėja, kad tai yra tėvynės žiedas arba puokštė, kaip pavadinsi - nepagadinsi.

išskirtinės sąlygos valstybės tarnautojams

 
0